Login (Nr SIR)

Hasło / Password

sugestia

Politechnika Rzeszowska ma wiele atutów. Według rankingu tygodnika "Newsweek" Politechnika Rzeszowska jest najlepszą uczelnią województwa podkarpackiego. Jest jedyną techniczną uczelnią w Polsce południowo-wschodniej. Wykształcenie, które można zdobyć w Politechnice Rzeszowskiej, jest od lat bardzo cenione przez pracodawców zarówno w regionie, w kraju, jak i za granicą. Absolwenci uczelni bardzo dobrze radzą sobie na wymagającym rynku pracy, wielu z nich podejmuje zatrudnienie jeszcze podczas studiów. Znajdują zatrudnienie w najlepszych firmach i przedsiębiorstwach, ponieważ cieszą się bardzo dobrą opinią i wysokim uznaniem wśród pracodawców, nierzadko piastują kierownicze stanowiska w wielu renomowanych przedsiębiorstwach. Jest to praktyczny dowód wysokiej jakości kształcenia na Politechnice Rzeszowskiej.

Rejestracja / Registration
prz

Studia podyplomowe, kursy i szkolenia

Politechnika Rzeszowska

im. I. Łukasiewicza

al. Powstańców Warszawy 12

Tel. +48 17 865 11 00

Fax. +48 17 854 12 60

www.prz.edu.pl

W dziale Rejestracja możesz założyć konto w systemie. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz numer rekrutacyjny (login) i hasło, dzięki nim będziesz mógł zalogować się na utworzone konto. Na swoim koncie będziesz miał możliwość wybrania studiów podyplomowych / kursu / szkolenia, uzupełnienia pozostałych danych wymaganych w procesie rekrutacyjnym i wydrukowania podania. Gdy masz problemy z rejestracją zajrzyj do działu Warunki przyjęć.

XHTML 1.0 Strict, CSS version 2.1

Politechnika Rzeszowska 2024