Podstrona: 16. Międzynarodowa Konferencja „Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki WZEE’2021” – zapowiedź / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2021-09-09 , red.  Anna Worosz

Politechnika Rzeszowska oraz Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej organizują 16. Międzynarodową Konferencję „Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki WZEE’2021”. Konferencja odbędzie się 13–15 września 2021 r. w trybie hybrydowym.

Współorganizatorami konferencji są: Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej, Lviv Polytechnic National University, Helmut-Schmidt-Universität/Universität der Bundeswehr Hamburg, Technical University of Kosice-Technicka.

Tematyka konferencji

Celem wydarzenia jest prezentacja dorobku naukowego, wymiany doświadczeń zawodowych oraz integracja interdyscyplinarnego środowiska naukowego z zakresu wybranych zagadnień elektrotechniki, elektroniki oraz mechatroniki. Podczas konferencji będą omawiane najnowsze osiągnięcia i przyszłe zmiany związane z mechatroniką, Przemysłem 4.0, elektromobilnością, odnawialnymi źródłami energii oraz smart elektroniką, indukujące rozwój gospodarki opartej na wiedzy.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie:  https://2021.wzee.pl