11 Gru

XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą

10 grudnia 2019 r. w Politechnice Rzeszowskiej odbyła się XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief".
10 Gru

Zaproszenie na III Dzień Bieszczadzki w Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie pod patronatem Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego odbędzie się 14 grudnia br. w głównej auli Politechniki Rzeszowskiej.

06 Gru

Zmarł prof. dr hab. inż. Stanisław Koncewicz

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej
04 Gru

Studenckie Mikołajki 2019

W dniach 3, 4 oraz 5 grudnia na terenie Uczelni będzie można zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez studentów PRz w ramach akcji „Studenckie Mikołajki”.

03 Gru

Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET...

W Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET "Dolina Lotnicza" połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.

Świąteczne posiedzenie Senatu - 12 XII

12 grudnia (czwartek) br. odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu, na którym zostaną wręczone promocje habilitacyjne i doktorskie.

ADventure, czyli XIX Nocne Spotkanie z Reklamą

10 grudnia o godz. 20:00 w Politechnice Rzeszowskiej (aule V1 i V2 w budynku) odbędzie się kolejna, już XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, organizowana przez SKN Komunikacji Marketingowej "Brief"

Oficyna Wydawnicza na Targach Książki w Rzeszowie

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 130 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.