20 Lip

Międzynarodowy konkurs dla studentów „International Student Contest on...

Tematyka konkursu obejmuje Internet Rzeczy (IoT) - zarówno pod kątem technologii jak i jej zastosowań, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa i zachowania poufności/prywatności informacji.
10 Cze

Stanowisko KRASP i RGNiSW w sprawie przesłuchań studentów Uniwersytetu Śląskiego

Oczekujemy zaprzestania przesłuchań studentów i pozostawienia rozstrzygania kwestii prawdy lub fałszu w odniesieniu do przekazywanej wiedzy uniwersytetom, bo po to zostały one stworzone.

06 Maj

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Do jego głównych zadań należy likwidacja wszelkich barier uniemożliwiających osobom niepełnosprawnym udział w procesie dydaktycznym i życiu społeczności akademickiej.
06 Kwi

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zwycięzcami w hackhatonie HackYeah Online

Zespół ISSD zajął pierwsze miejsce w największym hackathonie HackYeah Online w Europie, w kategorii „Security in times of the pandemic”.

19 Mar

Akcja #potrzebujemyciebie organizowana przez Polską Grupę Farmaceutyczną

Aby utrzymać ciągłość dostaw leków, niezbędni są dodatkowi pracownicy. Z tego względu Polska Grupa Farmaceutyczna rozpoczęła akcję #potrzebujemyciebie.
05 Mar

„Studencka strefa wypoczynku i cichej nauki” na Wydziale Chemicznym otwarta

Z przyjemnością informujemy, że „Studencka strefa wypoczynki i cichej nauki” została udostępniona studentom Wydziału Chemicznego w pierwszy dzień semestru letniego. Zapraszamy!!!

13 Lut

Absolwenci PRz nagrodzeni w konkursie "Student-Wynalazca"

Absolwenci Robert Strojny oraz Dominik Grabarz z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz zostali nagrodzeni w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student Wynalazca.
24 Sty

Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach od 1 lutego do 21 lutego 2020 r. na PRz prowadzona jest ankietyzacja. Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.