Podstrona: Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej

2020-01-24
Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach od 1 lutego do 21 lutego 2020 r. na PRz prowadzona jest ankietyzacja. Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza nr 37/2017 z dnia 29 czerwca 2017 r. z późn. zm. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych w celu oceny oraz poprawy jakości kształcenia prowadzone są na wszystkich wydziałach i w jednostkach międzywydziałowych badania ankietowe.

Ankietyzacja prowadzona jest z zachowaniem zasad anonimowości, poufności oraz dobrowolności ankietowanych.

Za pomocą ankiet będzie można ocenić: nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia; moduł zajęć; organizację studiów; pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Ankietyzacja daje możliwość wpływu na jakość kształcenia Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniach ankietowych !!!