Podstrona: Dr inż. Bogusław Dołęga powołany do zespołu doradczego przy MNiSW / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Dr inż. Bogusław Dołęga powołany do zespołu doradczego przy MNiSW

2019-09-10
kategoria: Nauka
Dr inż. Bogusław Dołęga powołany do zespołu doradczego przy MNiSW

Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 sierpnia b.r. dr inż. Bogusław Dołęga z Katedry Awioniki i Sterowania na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa został powołany do zespołu doradczego do oceny wniosków o przyznanie stypendiów ministra dla studentów i wybitnych młodych naukowców.

Prowadzone przez zespół prace przyczynią się do wyłonienia najzdolniejszych studentów oraz najwybitniejszych młodych naukowców. Do zadań zespołu należy ocena wniosków i przedstawienie ministrowi wyników oceny.