Tytuł naukowy dla pracownika Politechniki Rzeszowskiej - Profesor Anna...

Prof. Anna Kucaba-Piętal, Kierownik Zakładu Mechaniki Płynów i Aerodynamiki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, która otrzymała tytuł profesora nauk inżynieryjno–technicznych.

Seminarium dotyczące technik pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens

Seminarium odbędzie się 5 listopada 2019 r. (wtorek) w godz. 14:30 - 16:30 na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, sala L-125.

30 Paź

V edycja konkursu "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG"

Departament Badań i Rozwoju Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019.
21 Paź

Ewaluacja działalności naukowej w ramach Ustawy 2.0 - spotkania informacyjne

Celem spotkań odbywanych na wydziałach jest omówienie zasad ewaluacji działalności naukowej.

16 Paź

Nowy numer "Gazety Politechniki" już dostępny

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. pokazom lotniczym, które odbyły się na terenie OKL-u w Jasionce, sylwetce prof. Tomasza Siwowskiego czy nominacjom dziekańskim.
02 Paź

Studia podyplomowe na kierunkach menedżerskich i ekonomicznych

Wolne miejsca na kierunkach "Project manager", "Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy", "Podyplomowe studia menedżerskie" i "Zarządzanie zasobami ludzkimi".

25 Wrz

Prof. Józef Dziopak Profesorem Honorowym Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 25 IX podczas posiedzenia Rady Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury prof. Józef Dziopak uhonorowany został tytułem Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej.
19 Wrz

Nominacje dziekańskie

Rektor Politechniki Rzeszowskiej wręczył nominacje dziekańskie na wszystkich 7 wydziałach.