Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 16

12 Lip

Współpraca Iscar Poland Sp. z o.o. i PRz

W ramach współpracy ISCAR Poland oferuje m.in. cykliczne szkolenia w formie wykładów i pokazów na obrabiarkach dla studentów i kadry naukowo-dydaktycznej w lokalnej siedzibie firmy.
11 Lip

XIX Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych – zaproszenie

Wydarzenie rozpocznie Koncert z okazji przyjazdu Polonii do Rzeszowa, który odbędzie się 12 lipca (środa) 2023 r. o godz. 21.30 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.

10 Lip

10-lecie Haas Factory Outlet oraz Haas Technical Education Center na PRz

Jednostki zostały utworzone dzięki współpracy z firmą Abplanalp i są ukierunkowane na wspólne prace z otoczeniem gospodarczym oraz na kształcenie studentów.
03 Lip

Trzecia edycja konkursu z wystąpień publicznych „Politalks”

Konkurs Politalks został zainspirowany znanymi na całym świecie konferencjami TED.

30 Cze

Światowy Dzień Architektury

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które przybliży świat architektury i pozwoli spojrzeć na Rzeszów z zupełnie nowej perspektywy.
29 Cze

Walczyli o puchar JM Rektora

Na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej pasjonaci biegania rywalizowali o puchar JM Rektora w Biegu Politechniki Rzeszowskiej.

27 Cze

Premiera najnowszego bolidu PRz Racing

Najnowsza konstrukcja PRz Racing to wynik niezliczonych godzin pracy 120 studentów z Politechniki Rzeszowskiej.
26 Cze

Studenci architektury rewitalizują historyczne miasto Przeworsk

Prace były realizowane pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Marka Gosztyły, kierownika Katedry Konserwacji Zabytków.