Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Koło Naukowe Machine Learning wyróżnione w kategorii Debiut Roku 2021

Wyróżnienie zostało przyznane w Konkursie Studenckiego Ruchu Naukowego StRuNa realizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Sukces studentów kierunku mechatronika w programowaniu robotów przemysłowych

Uczestnicy musieli się wykazać znajomością m.in. z zakresu programowania robotów przemysłowych firmy FANUC i projektowania procesów transportowych realizowanych przez mobilne roboty AMR Versabot500.

30 Wrz

Sukces studentów na Międzynarodowych Zawodach Łazików Marsjańskich

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z Legendary Rover Team zdobyli drugie miejsce podczas międzynarodowych zawodów IRDC za projekt łazika służącego do eksploracji jaskiń lawowych na Marsie.
25 Sie

PRz Racing Team na zawodach Formuły Student East

To już trzecia edycja zawodów Formuły Student, z której PRz Racing Team wrócił z bardzo dobrymi wynikami.

29 Lip

Projekt nowoczesnego ośrodka kultury dla seniorów

Projekt Karoliny Kowal znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu „Wyzwanie Młodego Architekta” oraz został opublikowany w lipcowym wydaniu miesięcznika „Builder”.
23 Lip

PRz Racing Team wziął udział w zawodach Formula Student Netherlands

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Formuła Student wzięli udział w zawodach Formula Student Netherlands, pierwszych w tym sezonie zawodach Formuły Student.

26 Kwi

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Studenci z Koła Naukowego Finansów i Zarządzania zajęli trzecie miejsce podczas sesji finałowej konkursu Ligi Akademickiej FINSIM.
11 Mar

Projekt architektoniczny sanatorium w Birczy

Studentka architektury w ramach pracy dyplomowej wykonanej pod kierunkiem prof. Marka Gosztyły stworzyła projekt architektoniczny sanatorium w Birczy.