Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 19

11 Wrz

EUROAVIA Rzeszów na III Astro Pikniku w Podzamczu

Stanowisko studentów Politechniki Rzeszowskiej cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najmłodsi oblegali symulator modeli RC, starsi z zaciekawieniem przyglądali się konstrukcjom EUROAVII.
07 Wrz

[VIDEO] Studenci PRz na zawodach European Rover Challenge 2018

Zespół Legendarny Rover Team zaprezentuje możliwości nowego łazika LEGENDARY VI i liczy na zwycięstwo.

03 Wrz

[VIDEO] Lot egzaminacyjny studenta pilotażu Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lotu egzaminacyjnego studenta pilotażu Politechniki Rzeszowskiej Adriana Gielarka, który przygotował Bartosz Babelski dla programu Indeks.tv.
30 Sie

Studenckie Międzyuczelniane Warsztaty Urbanistyczne Kraków/Rzeszów 2018

Głównym zadaniem studentów będą poszukiwania ciekawych rozwiązań́ przestrzennych i architektonicznych, kształtujących przyjazne i funkcjonalne środowisko miejskie.

28 Sie

[WYWIAD, FOTO] Chcę zostać astronautą

Jan Krowiranda, student lotnictwa i kosmonautyki Politechniki Rzeszowskiej przez dwa tygodnie brał udział w analogowej misji marsjańskiej „ARES III” w bazie kosmicznej w Pile.
27 Sie

[VIDEO] Student Politechniki Rzeszowskiej mistrzem świata na Super Ball 2018...

Konrad Dybaś, student logistyki wygrał w kategorii challenge międzynarodowe zawody we freestyle football’u. Jest pierwszym Polakiem, któremu udało się zdobyć ten tytuł.

23 Sie

[FOTO] „POŁONINY” na festiwalu „KA-dans 2018” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout, Wijnendale i De Panne zaprezentował m.in. tańce regionu rzeszowskiego i przeworskiego oraz tańce Lachów Sądeckich.
22 Sie

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni na międzynarodowej konferencji

Aleksandra Kwiecień i Mateusz Rakieć z EUROAVIA Rzeszów na konferencji w Hong Kongu zaprezentowali dokonania koła z ostatnich zawodów w USA i otrzymali nagrodę za najlepszą prezentację.