Podstrona: Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym

2021-06-11 , red.  Anna Worosz
Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym

W dniach 13-15 czerwca br. w ramach jubileuszu 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej w obiektach Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2 A w Rzeszowie odbędzie się finał Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym. Organizatorem tego wydarzenia jest AZS Politechniki Rzeszowskiej. Zmagania zawodników będzie można śledzić na żywo na oficjalnym kanale YouTube PRz oraz na Facebooku AMP w Tenisie Stołowym.

Plan zawodów

W najbliższy poniedziałek 14 czerwca br. w godz. 9.00–16.00 odbędą się rozgrywki fazy grupowej, a w godz. 16.00–19.00 ćwierćfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym. We wtorek 15 czerwca br. w godz. 8.009.30 rozegrane zostaną półfinały, a w godz. 9.3011.30 finał zawodów.

Na zakończenie rozgrywek odbędzie się uroczysta dekoracja zwycięzców z udziałem rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika

Uczestnicy

W finale Akademickich Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym wezmą udział drużyny następujących uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Lubelskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Politechniki Warszawskiej, Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania drużynie Politechniki Rzeszowskiej.