Podstrona: Komunikat w sprawie kształcenia zdalnego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Komunikat w sprawie kształcenia zdalnego

2020-03-13
Komunikat w sprawie kształcenia zdalnego

Mając na uwadze komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie zawieszenia na obszarze całego kraju działalności dydaktycznej, tj.: kształcenia na studiach I stopnia, II stopnia, doktoranckich, a także w szkołach doktorskich oraz zajęć na studiach podyplomowych, kursach i szkoleniach organizowanych w ramach Uczelni oraz zalecenie dotyczące obowiązku zapewnienia dostępu do materiałów online wprowadza się  na Politechnice Rzeszowskiej od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania obowiązek prowadzenia zajęć dydaktycznych w formie kształcenia zdalnego, w szczególności wykładów, projektów, ćwiczeń, seminariów, których realizacja jest możliwa za pomocą dostępnych na Uczelni środków komunikacji elektronicznej.