Podstrona: Konferencja „Science for Business: How AI on the Edge Will Change Industry?” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konferencja „Science for Business: How AI on the Edge Will Change Industry?”

2021-06-17 , red.  Dorota Stadnicka
Konferencja „Science for Business: How AI on the Edge Will Change Industry?”

Naukowcy i przedsiębiorcy zapraszają do udziału w konferencji wspieranej przez projekt Planet4 w celu poznania nowych możliwości sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, przetwarzania brzegowego i Internetu rzeczy w Przemyśle 4.0. Konferencja „Science for Business: How AI on the Edge Will Change Industry?” odbędzie się 22 czerwca br. w formie zdalnej.

Zmiany, jakie zaszły w ciągu ostatnich dwóch lat, przyspieszyły cyfrową transformację wielu firm na całym świecie. Najnowsze dane naukowców pokazują, że podczas globalnej kwarantanny biznes skoczył o pięć lat do przodu w zakresie adopcji cyfrowej przez konsumentów i biznes. Wszystkich zainteresowanych dalszą perspektywą jego rozwoju zapraszamy do udziału w konferencji.

Podczas wirtualnego wydarzenia liderzy Planet4 i gość specjalny podzielą się spostrzeżeniami na temat tego, jak sztuczna inteligencja wpłynie na ewolucję przemysłową, jak edukacja z tego zakresu stanie się jednym z ważniejszych czynników, które pozwolą wychować talenty dla inteligentnego przemysłu.

Program konferencji

15.00–15.15. The project Planet4: How to bring AI into the Industry 4.0 world. Daniele Mazzei, Assistant Professor at Computer Science Department of the University of Pisa, Lead of Planet4.

15.15–15.45. Artificial Intelligence methods in industrial problem solving: results from Planet4 research. Dorota Stadnicka, Associate Professor at Rzeszów University of Technology.

15.45–16.10. Applications of Machine Learning in Manufacturing. Rolandas Lepardinas, Chief Technology & Innovation Officer in Manufacturing Innovation Valley.

16.10–16.30. Industry 4.0: Opportunities and Challenges in modern production environment. Alexander Karl, IoT expert in Bobst Bielefeld GmbH.

16.30–17.00. Q&A.

Formularz rejestracji do konferencji

Czytaj więcej o konferencji i prelegentach