Podstrona: Konkurs BorgWarner Student Award 2020 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs BorgWarner Student Award 2020

2020-03-02
Konkurs BorgWarner Student Award 2020

„BorgWarner Student Award” to konkurs adresowany do studentów i absolwentów kierunków technicznych, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w branży motoryzacyjnej.

W ramach konkursu przewidziano warsztaty, w trakcie których inżynierowie BorgWarner zaznajomią uczestników konkursu z wybraną tematyką oraz będą wsparciem w trakcie realizacji projektów.

Tematy konkursowe obejmują następujące kategorie:

• materiałoznawstwo,
  • mechanika i budowa maszyn,
  • konstrukcja maszyn,
  • elektronika.

W konkursie zostały przewidziane atrakcyjne nagrody:
I miejsce - 9-miesięczny płatny staż w BorgWarner Rzeszów
II miejsce - 6-miesięczny płatny staż w BorgWarner Rzeszów
III miejsce - 3-miesięczny płatny staż w BorgWarner  Rzeszów

Po raz pierwszy w III edycji konkursu zostanie przyznana Nagroda Specjalna tj. 3 miesięczny staż w BorgWarner Rzeszów oraz 3-miesięczny staż w Ketsch, Niemcy.

Zgłoszenia należy przesłać do 12 kwietnia 2020 r. na adres konkurs_ts@borgwarner.com

Wszelkie pytania dotyczące szczegółów konkursu należy kierować do koordynatora Patrycji Wójcik: pawojcik@borgwarner.com

Więcej informacji pod linkiem.