Podstrona: Konkurs Intermodal Container Yard - suchego portu w Zajączkowie Tczewskim / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs Intermodal Container Yard - suchego portu w Zajączkowie Tczewskim

2019-07-02
kategoria: Nauka
Mat. PCC Intermodal

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursie „Optymalizacja założeń funkcjonalnych inwestycji na przykładzie Intermodal Container Yard – suchego portu w Zajączkowie Tczewskim”, który jest adresowany do studentów i doktorantów polskich technicznych uczelni wyższych. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 100 000 zł.

Celem konkursu jest opracowanie zoptymalizowanej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej suchego portu w Zajączkowie Tczewskim wraz z określeniem koncepcji architektonicznej, przygotowaniem wizualizacji 3D oraz kosztorysu inwestycji w oparciu o udostępnione przez spółkę studium wykonalności oraz aktualną koncepcję funkcjonalno-przestrzenną projektu.

Konkurs skierowany jest do interdyscyplinarnych zespołów studentów studiów II stopnia oraz studentów studiów doktoranckich polskich technicznych uczelni wyższych. Dopuszczalna wielkość zespołów konkursowych wynosi 3-9 osób.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 100 000 zł, w tym 20 000 zł dla uczelni, której studenci lub doktoranci opracują zwycięską koncepcję. Pozostałe 80 000 zł przeznaczone zostanie dla interdyscyplinarnych zespołów.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Do 15 lipca br.  przyjmowane są zgłoszenia zespołów wraz z wymaganą dokumentacją aplikacyjną.  Prezentacje prac przed Komisją Oceniającą w ramach I etapu odbędą się w terminie 19 – 23 sierpnia 2019 r. II etap zostanie przeprowadzony w terminie 1 wrzesień – 31 październik br.

Organizatorem konkursu jest firma PCC Intermodal z siedzibą w Gdyni, która operuje w branży intermodalnej.

Szczegółowe informacje o konkursie i jego założeniach dostępne są w załącznikach.