Podstrona: Konkurs Mam apetyt na staż! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs Mam apetyt na staż!

2018-11-16
Konkurs Mam apetyt na staż!

Konkurs organizowany przez Kancelarię Kompensja kierowany jest do studentów. Jego celem jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia zawodowego oraz pogłębienia i rozwoju swoich zainteresowań, a także nauki współpracy z ludźmi i kreatywnego wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce. To także szansa na zdobycie trzymiesięcznego stażu i nagrody w wysokości 3000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować notatkę na temat Mam apetyt na staż!, w ramach której należy opisać pracę jaką chciałby się wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu. Oceniana będzie nieszablonowość i kreatywność. Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom – marketing, sprzedaż, obsługa klienta, prawny.

Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi 07.01.2019 r., który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój.

Więcej informacji w regulaminie stażu: https://www.kompensja.pl/regulamin-konkursu.pdf