Podstrona: Konkurs na nowe hasło reklamowe Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konkurs na nowe hasło reklamowe Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów

2021-04-27 , red.  Anna Worosz
Konkurs na nowe hasło reklamowe Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nowe hasło reklamowe dla Akademickiego Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów. Zadaniem konkursowym jest stworzenie i umieszczenie w komentarzu pod postem konkursowym organizatora propozycji kreatywnego, oryginalnego, unikatowego oraz ciekawego hasła reklamowego dla Akademickiego Radia Centrum 89.0 FM.

Konkurs będzie przeprowadzony za pośrednictwem fanpage'a Politechniki Rzeszowskiej na portalu społecznościowym Facebook : https://www.facebook.com/oficjalnypolitechnikarzeszowska.

Rozwiązanie zadania konkursowego: musi być wynikiem osobistej twórczości uczestnika, nie może zawierać wulgaryzmów, treści obraźliwych lub treści sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami lub zasadami współżycia społecznego, nie może zawierać treści reklamowych dotyczących jakichkolwiek innych podmiotów niż organizator, nie może naruszać praw osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych i praw autorskich. Uczestnik może wziąć udział w konkursie więcej niż jeden raz. Propozycje zadania konkursowego powinny być umieszczone w osobnych komentarzach. Konkurs potrwa od 15 do 29 kwietnia br. do godz. 00:00. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj

Początki rozgłośni akademickiej sięgają 1970 r., kiedy powstało Studenckie Radio Rzeszów Centrum. W 1994 r. rozpoczęto emisję programu radiowego pod nazwą Akademickie Radio Centrum. Rozgłośnia stała się pierwszą niezależną lokalną stacją radiową w południowo-wschodniej Polsce. Radio oferuje programy autorskie o tematyce edukacyjnej, kulturalnej, akademickiej czy sportowej. ARC prowadzi bezpośrednie transmisje sportowe (piłka nożna, siatkówka), przygotowuje też wiele relacji z imprez uczelnianych, plenerowych, klubowych czy koncertów. Praca w radiu to nie tylko możliwość odbycia praktyki dydaktycznej, zawodowej i stażu, lecz także zdobycia drugiego zawodu i cennego doświadczenia.