Podstrona: Lotniczy Piątek – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Lotniczy Piątek – zaproszenie

2021-10-05 , red.  Marta Jagiełowicz
Lotniczy Piątek – zaproszenie

8 października br. na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce odbędzie się Lotniczy Piątek. Uczestnicy pikniku będą mogli zobaczyć flotę samolotów, którymi dysponuje Politechnika Rzeszowska, oraz poznać tajniki szkolenia na symulatorach lotu.

W programie

W ramach Lotniczego Piątku w godz. 16:00–19:00 odwiedzający nie tylko dowiedzą się jak wygląda szkolenie przyszłych pilotów, ale także będą mogli zwiedzić hangary i zobaczyć flotę samolotów Politechniki Rzeszowskiej. Dodatkową atrakcją będą: łazik marsjański, bolid PMT-03 oraz modele latające skonstruowane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej. Prezentowany będzie również motoszybowiec AOS-H2.

Rejestracja

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja mailowa: promocja@prz.edu.pl

Uwaga

Rejestracja wstępu na teren Ośrodka Kształcenia Lotniczego w Jasionce jest wymagana na podstawie przepisów Prawa lotniczego.

Dojazd do Ośrodka Kształcenia Lotniczego w Jasionce odbędzie się specjalną linią MPK Rzeszów.