Podstrona: Wizyta w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wizyta w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej

2020-01-10
Wizyta w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej Dolnej. W tym roku wizytę dzieciom złożyła mgr inż. Beata Staroń, Dyrektor ds. gospodarczych i osiedla studenckiego, Piotr Gardziński, Kierownik Akademickiego Ośrodka Szybowcowego w Bezmiechowej Górnej oraz Elżbieta Chabko, która reprezentowała studentów.

W lutym 2002 r. Politechnika Rzeszowska objęła patronatem Szkołę i od tego czasu pracownicy Uczelni każdego roku odwiedzają uczniów i wręczają im paczki ze słodyczami.

Uroczystość rozpoczęła się akademią, podczas której uczniowie odśpiewali hymn szkoły. Przybyłych gości serdecznie powitała mgr Lucyna Matuszewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bezmiechowej. Uczniowie przygotowali dla Rektora prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego pamiątkową laurkę w formie tablicy. Podczas spotkania dzieci otrzymały prezenty ufundowane przez Politechnikę Rzeszowską.

Oczekiwana wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.