Podstrona: Politechnika Rzeszowska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2022-01-28 , red.  Marta Jagiełowicz
Politechnika Rzeszowska gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Politechnika Rzeszowska po raz kolejny wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 30 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej przy rzeszowskim Ratuszu swoje osiągnięcia zaprezentują studenckie koła naukowe naszej uczelni.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć roboty zbudowane z kloców Lego przez Rzeszowską Grupę IT oraz najnowszy bolid PMT-03 skonstruowany przez PRz Racing Team. Pasjonatów kosmonautyki zapewne zainteresuje łazik marsjański zbudowany przez studentów z Legendary Rover Team.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznej edycji WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!

Więcej informacji na stronie: http://www.wosp.org.pl/.