Podstrona: Spotkania opłatkowe w Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkania opłatkowe w Politechnice Rzeszowskiej

2019-12-20
Spotkania opłatkowe w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 18 grudnia 2019 r. tradycyjnie odbyła się Wigilia Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej. Studenci oraz przedstawiciele Władz Uczelni spotkali się, aby wspólnie podzielić się opłatkiem oraz złożyć sobie świąteczno-noworoczne życzenia.

Władze Uczelni reprezentowali: dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, Prorektor ds. kształcenia, prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Prorektor ds. współpracy międzynarodowej oraz mgr inż. Andrzej Sowa, Kanclerz.

Wczoraj natomiast opłatkiem dzielili się członkowie zespołu "Połoniny". W spotkaniu uczestniczył również prof. dr hab. Grzegorz Ostasz oraz duszpasterz akademicki o. Marcin Dąbkowicz, OP.