Podstrona: Studenckie Mikołajki 2019 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenckie Mikołajki 2019

2019-12-04
Studenckie Mikołajki 2019

W dniach 3, 4 oraz 5 grudnia na terenie Politechniki Rzeszowskiej będzie można zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez studentów PRz w ramach akcji „Studenckie Mikołajki”.

Projekt „Studenckie Mikołajki”  to doskonała okazja do tego, aby zrobić przedświąteczny dobry uczynek i sprawić radość dzieciom. W tym roku zbiórka odbywa się na rzecz  dzieci z Domu Dziecka "Nasz Dom Dzieciątka Jezus" w Rudniku nad Sanem.

Kiermasze, na których będzie można nabyć ozdoby, odbędą się w:

• bud. L i P - wtorek 3.12,
  • bud. V, L i H - środa 4.12,
  • bud. S - czwartek 5.12.

Ponadto podczas kiermaszu ozdób świątecznych odbędzie się również zbiórka datków do puszek.

Organizatorem akcji jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.