Podstrona: Trwa rekrutacja na studia podyplomowe / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

2019-09-09
kategoria: Nauka
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Politechnice Rzeszowskiej. O przyjęcie na studia mogą ubiegać się absolwenci studiów wyższych (magisterskich, licencjackich, inżynierskich lub równorzędnych), którzy chcą poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę. Kandydaci mogą wybierać w szerokiej ofercie programów studiów podyplomowych:

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

• Hydrotechnika
  • Ochrona środowiska w zakładach przemysłowych i gminie
  • Technologia BIM w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych
  • Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury komunalnej w sektorze gospodarki wodno-ściekowej

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa

• Silniki lotnicze

Wydział Chemiczny

• Farby i lakiery proszkowe - technologia wytwarzania, aplikacja, zastosowanie
  • Kwalifikacyjne studia podyplomowe z chemii dla nauczycieli

Wydział Mechaniczno-Technologiczny

• Programowanie robotów przemysłowych

Wydział Zarządzania

• Podyplomowe studia menedżerskie
  • Product manager
  • Project manager
  • Rachunkowość i finanse
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Dane kontaktowe do poszczególnych jednostek, w których prowadzona jest rekrutacja na studia podyplomowe dostępne są pod linkiem, natomiast szczegółowe informacje o procesie rekrutacji znajdują się pod linkiem.