Podstrona: V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” – zaproszenie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” – zaproszenie

2022-05-23 , red.  Marta Jagiełowicz
V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” – zaproszenie

Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział Rzeszów, Stowarzyszeniem Producentów Cementu, Stowarzyszeniem Producentów Betonu Towarowego, Polskim Związkiem Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział Rzeszów, Państwową Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Jarosławiu, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Krośnie, OAT oraz Cement Ożarów ma zaszczyt zaprosić na „V Podkarpacką Konferencję Drogową”.

Termin

V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej, budynek V, aula V-1, ul. Powstańców Warszawy 12. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wśród uczestników zostaną rozlosowane wartościowe nagrody. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Rejestracja

Zapisy na konferencję są prowadzone na stronie: nawierzchniebetonowe.com.pl. Zgłoszenia można wysyłać również na adres: drogibetonowe@ozarow.com.pl – w treści należy podać dane uczestnika, a w tytule wiadomości wpisać „V Podkarpacka Konferencja Drogowa”.

• 10:00 – otwarcie konferencji Miasto Rzeszów – film promocyjny
  • 10:30 – „Drogi w województwie podkarpackim – doświadczenia GDDKiA” B. Tarnawski (GDDKiA Rzeszów)
  • 10:45 – „Beton cementowy w infrastrukturze komunikacyjnej” M. Gruszczyński (Politechnika Krakowska/SPBT)
  • 11:00 – „Nawierzchnie betonowe na obiektach mostowych i w tunelach” T. Siwowski (Politechnika Rzeszowska)