Podstrona: Wybór języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wybór języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

2020-02-04
kategoria: Nauka
Wybór języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Lektorat języka obcego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej to nauka jednego języka obcego, proponujemy angielski, niemiecki, francuski i rosyjski.

Jeżeli znasz już jakiś język, wybierz kolejny!

Kiedyś na rozmowie z pracodawcą padnie niewygodne pytanie o znajomość języków innych niż angielski.

Na Politechnice Rzeszowskiej działa licencjonowane Centrum Egzaminacyjne Instytutu Goethego, przeprowadzamy egzaminy od poziomu A1-C1. Certyfikaty określają precyzyjnie umiejętności językowe, a dzięki swej jakości są respektowane na całym świecie. Zależnie od poziomu zaawansowania mogą stanowić cenny atut na uczelniach krajowych i zagranicznych oraz na międzynarodowym rynku pracy.

Studium Języków Obcych Politechniki Rzeszowskiej jest również centrum egzaminacyjnym DELF/DALF, egzaminów z języka francuskiego.

Decydując się na lektorat języka niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego nie trzeba pisać testu poziomującego.