Podstrona: Zaproszenie na II edycje akcji informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2020-01-31

Spotkanie odbędzie się 6 lutego o godzinie 10:00 w sali numer 14 w budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Celem akcji jest w szczególności rozpowszechnienie informacji o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu i jego negatywnym wpływie na człowieka, a także przybliżenie regulacji prawnych dotyczących organizacji rynku gier hazardowych w kraju, w tym sankcji karnych grożących za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych.

Akcja skierowana jest do studentów naszej uczelni.

Wstęp bezpłatny.