Podstrona: Zgłaszanie kandydatów na Rektora Politechniki Rzeszowskiej w wyborach na kadencję 2020-2024 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2020-02-14

Zgodnie z Terminarzem czynności wyborczych na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na kadencję 2020-2024 Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że w dniach 17-21 lutego 2020 r. w godz. 9:00-14:00 w bud. V przy al. Powstańców Warszawy 12, w sali VA-206, II p. można zgłaszać kandydatów na Rektora.

Prawo zgłaszania kandydatów na Rektora przysługuje Radzie Uczelni oraz każdemu członkowi wspólnoty Uczelni. Członek wspólnoty Uczelni może zgłosić jednego kandydata.

Zgłoszenie kandydatury następuje na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Regulaminu wyborów na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na kadencję 2020-2024.

Załącznik jest także do pobrania ze strony wyborów https://wybory.prz.edu.pl/aktualnosci.