Podstrona: Zgrupowanie Chóru Akademickiego PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zgrupowanie Chóru Akademickiego PRz

2019-11-25
Zgrupowanie Chóru Akademickiego PRz

W dniach 22-24 listopada 2019 r. chórzyści Politechniki Rzeszowskiej przebywali na zgrupowaniu w Akademickim Ośrodku Szybowcowym w Bezmiechowej.

W czasie zgrupowania Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotowywał repertuar do nowego musicalu „Opowieść noworoczna” na motywach powieści Charlesa Dickensa „Opowieść wigilijna”. Nowy projekt wg scenariusza i reżyserii dwójki studentów PRz Aleksandry Warchoł i Sebastiana Sitnika będzie miał swoją premierę już 18-go stycznia 2020 roku w auli V1 PRz. Podczas spektaklu, na  którym zostaną zaprezentowane polskie oraz angielskie utwory świąteczne będzie można podziwiać talenty aktorskie i wokalne studentów naszej Uczelni.

Podczas 3-dniowego zgrupowania chórzyści Politechniki Rzeszowskiej mieli możliwość przygotowania przedstawienia, wdrożenia nowych członków Chóru, których ciągle przybywa oraz skoncentrowania się na sprawach artystycznych. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu JM Rektora PRz.