Podstrona: Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2023-10-13
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Nauczycielom Akademickim i wszystkim Pracownikom naszej uczelni serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości, satysfakcji i radości z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów naukowych, dydaktycznych i osobistych. Dziękuję Państwu za pełną pasji i zaangażowania pracę, jaką każdego dnia wkładają Państwo w kształcenie kolejnych pokoleń młodzieży oraz sprawne i profesjonale funkcjonowanie naszej Politechniki.

Politechnika Rzeszowska jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, a nasi absolwenci są cenionymi fachowcami w różnych gałęziach gospodarki, m.in. w przemyśle lotniczym, budowlanym, chemicznym, elektrycznym, IT, motoryzacyjnym, logistycznym. Trudno sobie wyobrazić bez nich rozwój gospodarczy i cywilizacyjny nie tylko naszego regionu, ale także całego kraju. Nie dałoby się tego osiągnąć, gdyby nie kreatywność i poświęcenie naszej wyjątkowej Wspólnoty Akademickiej. Ogromne zaangażowanie i ciężka praca przynoszą wymierne efekty. Dziękuję za liczne pomysły i inicjatywy, bez których ciągły rozwój nie byłby możliwy.

Drodzy Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej, Koleżanki i Koledzy, każdy z Was pełni znaczącą rolę w budowie naszej Politechniki i to Wy stoicie za rozwojem i sukcesami naszej uczelni. Bardzo doceniam Państwa ogromny wkład w rozwój naszego miejsca pracy i nauki, zgodnie z hasłem "My Politechnika". Dziękuję za to, że tworzymy zgrany i ambitny Zespół, którego fundamentem jest zaufanie, szczerość i wzajemny szacunek.

Serdecznie życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym, spełniania badawczych ambicji, realizacji wszelkich planów i marzeń nie tylko zawodowych, ale także osobistych. Niech Państwa zapał i trud wkładany każdego dnia w wykonywanie tej trudnej i odpowiedzialnej misji edukacyjnej przyniesie szacunek społeczeństwa i zawodową satysfakcję. Niech to będzie dobry rok dla Naszej Politechnicznej Rodziny.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik,