Podstrona: Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2022-10-14
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Nauczycielom Akademickim i wszystkim Pracownikom naszej uczelni, którzy swoją ciężką pracą przyczyniają się do prawidłowego przebiegu całego procesu kształcenia studentów, serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości, satysfakcji i radości z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów naukowych, dydaktycznych i osobistych. Przekazuję wyrazy uznania za trud, oddanie oraz nieustający zapał, jaki każdego dnia wkładają Państwo w kształcenie kolejnych pokoleń młodzieży. Dziękuję za wszystkie ciekawe i inspirujące inicjatywy, które Państwo podejmują na rzecz doktorantów i studentów oraz uczniów szkół, z którymi współpracujemy.

Politechnika Rzeszowska jest postrzegana jako jedna z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, kojarząca się z kształceniem kadr na potrzeby m.in. przemysłu lotniczego, budowlanego, chemicznego, elektrycznego, IT, motoryzacyjnego, bez którego trudno wyobrazić sobie rozwój gospodarczy i cywilizacyjny nie tylko Podkarpacia, lecz także całego kraju. Tego sukcesu nie dałoby się osiągnąć, gdyby nie wyjątkowi ludzie – Członkowie Naszej Wspólnoty Akademickiej, których ogromne zaangażowanie, kreatywność i pasja sprawiły, że nasza uczelnia zmieniała swoje oblicze, by stopniowo zdobywać wysoką pozycję naukową i edukacyjną.

Dziękując za Państwa zaangażowanie i codzienną pracę włożone w przekazywanie wiedzy, inspirowanie i kształtowanie nowych pokoleń absolwentów, życzę dużo zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym i radości w życiu prywatnym. Niech nie opuszcza Państwa zapał w wykonywaniu tej trudnej i odpowiedzialnej misji edukacyjnej. Całej Społeczności Akademickiej życzę satysfakcji zawodowej oraz powodzenia w życiu osobistym. Bardzo doceniam Państwa poświęcenie, by uczelnia funkcjonowała sprawnie i profesjonalnie.

Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik,