16 Gru

I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych w PRz mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP.
13 Gru

Wykład otwarty na temat odszkodowań komunikacyjnych

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu kolizji i wypadków. Na likwidowanie skutków tych drogowych wydarzeń wydaje się 50 mld zł rocznie.

13 Gru

Maraton Innowacji w PCI ProtoLab

Podczas Maratonu Innowacji odbędzie się Dzień Otwarty ProtoLab, spotkanie koła naukowego kosmonautki ProtoCreativeLab: Space & Aviation oraz Rzeszów Tuesday Innovation Night.
12 Gru

Uroczyste posiedzenie Senatu

Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Senatu odbyły się promocje habilitacyjne i doktorskie, wręczone zostały odznaczenia państwowe, tytuły profesora honorowego oraz medale "Primus inter pares".

11 Gru

XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą

10 grudnia 2019 r. w Politechnice Rzeszowskiej odbyła się XIX edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief".
10 Gru

Zaproszenie na III Dzień Bieszczadzki w Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie pod patronatem Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego odbędzie się 14 grudnia br. w głównej auli Politechniki Rzeszowskiej.

06 Gru

Zmarł prof. dr hab. inż. Stanisław Koncewicz

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej
04 Gru

Studenckie Mikołajki 2019

W dniach 3, 4 oraz 5 grudnia na terenie Uczelni będzie można zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez studentów PRz w ramach akcji „Studenckie Mikołajki”.