27 Sty

Zmarł dr hab. inż. Krzysztof Kubiak

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia składają Rektor, Senat, Rada Uczelni oraz społeczność akademicka Politechniki Rzeszowskiej.
27 Sty

Zmarł mgr inż. Franciszek Kosiorowski

24 Sty

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek SZPiT "Połoniny"

SZPiT PRz „Połoniny” zaprasza na koncert kolęd i pastorałek w najbliższą niedzielę 26 stycznia o godzinie 20:00 (po Mszy św. o godz. 19:00) w kościele o. Dominikanów w Rzeszowie.
22 Sty

Stypendia MNiSW dla studentów PRz

22 stycznia wręczono decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów dla studentów za wybitne osiągnięcia.

21 Sty

Otwarcie nowej pracowni Centrum Fizjoterapii i Sportu

21 stycznia otwarta została nowa pracownia Centrum Fizjoterapii i Sportu, która mieści się w budynku "J" przy ulicy Podkarpackiej 1.
21 Sty

Opłatek Akademicki Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność"

16 stycznia br. odbył się Opłatek Akademicki Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Politechniki Rzeszowskiej.

20 Sty

Opowieść noworoczna - musical Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 18 stycznia br. Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wystawiał musical pt. "Opowieść noworoczna".
14 Sty

Opowieść noworoczna - zaproszenie na musical Chóru Akademickiego...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na premierę musicalu "Opowieść noworoczna" na motywach powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna".