11 Lut

Zapraszamy na XXVII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium odbędzie się w dniach 13-14 lutego w sali V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.
05 Lut

Zmarła Danuta Woźniacka

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 7 lutego br. o godz. 10:30 na cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.

05 Lut

Przedstawiciele Wydziału Zarządzania na XIII Forum Europa-Ukraina

4 lutego 2020 r. w G2Arena w Jasionce k. Rzeszowa rozpoczęło się XIII Forum Europa-Ukraina.
31 Sty

Zaproszenie na II edycje akcji informacyjno-edukacyjnej Krajowej...

Spotkanie odbędzie się 6 lutego o godzinie 10:00 w sali numer 14, w budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

29 Sty

Konkurs – wygraj udział w programie rozwojowym EUROCONTROL

Studenci zainteresowani uczestnictwem w programie powinni wysłać swoją aplikację do Urzędu Lotnictwa Cywilnego do dnia 14 lutego 2020 r.
29 Sty

Spotkanie noworoczne zorganizowane przez Zarząd ZNP w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 24 stycznia o godzinie 12 odbyło się w Klubie Pracowniczym spotkanie noworoczne zorganizowane przez Zarząd ZNP w Politechnice Rzeszowskiej.

28 Sty

Wspomnienie Profesora Krzysztofa Kubiaka

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 30 stycznia br. (w czwartek) o godz. 10:30 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
28 Sty

Koncert kolęd i pastorałek

Koncert kolęd i pastorałek SZPiT "Połoniny" [FOTO] Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.